







Stolica za kompjuter Monarch 1100 pruža udobnost, stabilnost i moderan izgled za rad,
učenje i gejming. Poseduje podesiv naslon 90°–135°, lumbalni masažni jastuk,
izvlačivi oslonac za noge, metalnu bazu, tihe PU točkiće i garanciju 24
meseca na mehaničke delove.
Mora se izabrati boja proizvoda!
Stolica za kompjuter Monarch 1100
Udobna i moderna stolica za kompjuter Monarch 1100 idealna je za rad, učenje, gejming i svakodnevno korišćenje.
Crno-plavi dizajn daje joj
atraktivan izgled, dok udobno sedište, podesiv naslon i dodatni jastuci pružaju
bolju podršku tokom dužeg sedenja.
Stolica za kompjuter Monarch 1100 odličan je izbor za gejming kutak,kancelariju ili radni prostor
Karakteristike :
✅ Podesiv
naslon 90°–135°
Lako prilagodite položaj za rad, odmor ili opušteno sedenje.
✅ Lumbalni
masažni jastuk
Pruža dodatnu podršku donjem delu leđa i povećava udobnost.
✅ Izvlačivi
oslonac za noge
Praktičan dodatak za pauzu, opuštanje i komfornije sedenje.
✅ Čvrsta
metalna baza
Stabilna konstrukcija obezbeđuje sigurnost i dugotrajnost.
✅ Tihi PU
točkići
Omogućavaju glatko pomeranje i pomažu u zaštiti poda.
Kvalitetna eko koža za lako održavanje.
✅ Nosivost do
120 kg
Stolica je pogodna za svakodnevnu upotrebu kod kuće ili u kancelariji.
Dimenzije stolice
| Model | Monarch 1100 Blue - Massage |
| Tapacirung | PVC |
| Nasloni za ruku | Prate kretanje naslona za leđa |
| Zaključavanje nagiba | Da |
| Funkcija ljuljanja | Ne |
| Potpora za noge | Da |
| Lumbalna potpora sa masažerom | Da |
| Vratni jastuk | Da |
| Sedište sa memory penom | Ne |
| Lumbalna potpora sa memory penom | Ne |
| Podešavanje naslona za leđa | 90-135° |
| Baza | Metalna baza |
| Materijal točkića | PU točkići |
| Potrebna montaža | Da |
| Dozvoljena težina | do 120 kg |
| Dimenzije kutije | 80 x 29 x 58.5 cm |
| Težina kutije | 15 kg |
| Model | Monarch 1100 Blue - Massage |
| Tapacirung | PVC |
| Nasloni za ruku | Prate kretanje naslona za leđa |
| Zaključavanje nagiba | Da |
| Funkcija ljuljanja | Ne |
| Potpora za noge | Da |
| Lumbalna potpora sa masažerom | Da |
| Vratni jastuk | Da |
| Sedište sa memory penom | Ne |
| Lumbalna potpora sa memory penom | Ne |
| Podešavanje naslona za leđa | 90-135° |
| Baza | Metalna baza |
| Materijal točkića | PU točkići |
| Potrebna montaža | Da |
| Dozvoljena težina | do 120 kg |
| Dimenzije kutije | 80 x 29 x 58.5 cm |
| Težina kutije | 15 kg |
| EAN kod | 8606026212759 |
| Model | Monarch 1100 Blue - Massage |
| Naziv i vrsta robe | Gejmerske stolice |
| Održavanje | Povremeno obrisati vlažnom (dobro oceđenom) krpom. Nikako ne upotrebljavati nikakva abrazivna sredstva,alkohol i sredstva sa alkoholom jer bi mogla oštetiti površinu. |
| Kontrolisanje izvršio : | Jugoinspekt doo Standard: SRPS EN 1335 |
| Uvoznik | GPS Svet |
| Zemlja porekla | Kina |
| Garancija | 24 meseca na mehaničke delove. |